KONST / Litografier / Grafiska blad 13693736
nr 1369 3736
Grafiska blad
4 st, 1800-tal, kolorerade, Sverige, ramade. Ej signerad. Motivet: 20x19-22x30 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 december 2020
kl 20:36:01
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)